Wydzielina z sutka o nieprzyjemnym zapachu i obolałe piersi

mam 27 lat i jestem ponad 3 lata po porodzie,karmilam dziecko krotko poniewaz pokarm byl malowartosciowy dziecko sie nie najadalo i straszne problemy mialam z sutkami leciala mi ropa i krew na zmiane bol byl straszny.po jakims czasie jeden sutek sam sie wciagnal i od tamtej pory wycieka biala czasami przezroczysta wydzielina o nie przyjemnym zapachu.piersi sa obolale i lekko nabrzmiale.ostatnio po scisnieciu sutka wyciekla kropelka krwi.na usg wszystko wyszlo w porzadku,jedynie male torbiele.

Aleksander Ropielewski

Proponuję wykonać mammografię i posiew bakteryjny treści wydobywającej się z sutka.