Wydzielina z sutka i ból u 19-latki
Witam otoz chodzi o to ze zauwazylam z trzy miesiace temu ze z tylko lewej piersi znaczy sutka wycieka mi mleko jakby z woda nie jestem w ciazy moj syn ma prawie dwa lata i karmilam go tylko tydzien piersia, bylam u ginekologa powiedzial ze wszystko ok mam w ta srode usg piers mnie czasami boli ze nie moge na niej spac dodam ze czesto mam bole glowy chociaz jestem młada kobieta boje sie zeby po pewnym czasie nie zrobiło mi sie jakies zapalenie w tej piersi

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Póki co proszę cierpliwie poczekać na USG piersi. Wraz z wynikiem proszę ponownie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.