Co może oznaczać zaciemnienie sutka?

Witam ! Mam pytanie odnośnie piersi. Zauwazylam, ze jeden sutek jest trochę ciemniejszy od drugiego. Ponadto na obu piersiach mam widoczne żyły, na jednej z piersi trochę bardziej. Piersi nie bolą, nie obserwuję wycieków, w samobadaniu, ktore wykonuje co miesiac nie wyczuwam tez zadnych guzkow. Oczywiscie mam zamiar udac sie na usg, ale chcialam zapytac czy to moze sugerowac cos groźnego ? Najbardziej martwi mnie ten sutek, ktory ma ciemniejsze zabarwienie i widac na nim żyłe.

Witam , nie jestem w stanie powiedzieć nic autorytatywnego bez zbadania!!! Proszę na spokojnie czekać na wizytę u ginekologa i ew. badanie usg!!! z.żurawski