Co może oznaczać ból piersi i obecność zgrubienia?

Dzien dobry mam 20 lat, miesiac temu bylam u ginekologa ktory steierdzil ze z piersiami wszystko ok( tzn nie ma tam guzkow czy zadnych zgrubien). Jednak od bardzo dawna odczuwam nieprzyjemny bol pod prawa piersia( dokladnie miedzy nia a zebrami). Ostatnio zaczelam przygladac sie temu dokladniej i rzeczywiscie jest wyczuwalne tam zgrubienie. Jest ono przesuwalne i tak jakby wrosniete bardziej w skore, czy to mozliwe zeby lekarz nie wyczul go czy po prostu stwierdzil ze to cos normalnego i zignorowal? Dodam rowniez ze stosujac standardowe samobadanie czyli przesuwajac reka po piersi jest ono niewyczuwalne, jedynie jak zlapie skore w tamtym miejscu w dwa palce. Dziekuje za pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Możliwe, że ma Pani po prostu taka budowę piersi, w razie niepokoju sugeruję ponowna wizytę u ginekologa oraz USG piersi.
Pozdrawiam