Wydzielina z zatok zaległa po zapaleniu

3tyg temu miałam zapalenie zatok,ale od 2dni ,,coś,, spływa mi ciągle po tyle gardła i bolą mnie zęby przez co nie mogę spać i czuje dyskomfort. dentysta powiedział że to najprawdopodbniej wydzielina z zatok uciska na jakiś nerw w szczęce. to naprawde przeszkadza a internista przepisał mi tylko psikacze do nosa i ibuprom zatoki. czy od takich leków to minie? za tydzien matura wolałabym być formie... :( jakie są możliwe scenariusze rozwoju tej sytuacji?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Zastosowane leczenie powinno złagodzić dolegliwości. W przeciwnym wypadku konieczna będzie wizyta kontrolna.