Wykonywanie badań hormonalnych a faza cyklu

Witam. lekarz ginekolog skierowal mnie na badania hormonow FSH,LH, PROGESTERON,PROLAKTYNA I TESTOSTERON ale nic nie powiedzial zeby robic te badania w roznych dniach cyklu, co mam robic ?, czy wykonac je w jednym dniu naraz ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli lekarz nie określił kiedy wykonać badanie to proszę udać się na pobranie krwi w dowolnym dniu cyklu. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.