Wykrycie guza śluzowatego torbielowatego

Witam, na rezonansie magnetycznym zostal wykryty guz sluzowaty torbielowaty?torbiel pozapalna.Chirurg twierdzi ze to raczej na 99 procent torbiel pozapalna, a te objawy ktore czuje to od stresu...czy to mozliwe ze boli mnie pod zebrami po jednej po drugiej stronie, jakby mnie ktos wpol chwycil i sciskal?

Mam za mało danych o dotychczasowym przebiegu Pani choroby , aby móc odpowiedzieć autorytatywnie! Dlaczego lekarz zlecił badanie MR ??? Proponuję zgłosić się do chirurga onkologa!!! zż