Centralnie w miednicy widoczny duży guz torbielowaty

odebralam wlasnie TK mojej mamy ma 69 lat opis mowi : centralnie w miednicy widoczny duzy guz torbielowaty o wym. ok 14x11x12 cm z licznymi cienkocsiennymi przegrodami . W krezecie i sieci widoczne liczne guzki i zageszczenia pasmowate- w pierwszej kolejnosci omental cake w przebiegu ca ovarii.Guzowate obszary wzmocnienia widoczne rownierz w rynience przywstepnicznej- najpewniej meta. to fragment ktorego nie rozumiem , mama jest leczona onkologicznie -czego mam sie spodziewac ?

Wyglada na to , że jest to zaawansowana -rozsiana choroba nowotworowa!!! Szczegóły proszę omawiać z onkologiem prowadzącym ,rokowania są bbb.poważne, zż