Wynik badania TK jamy brzusznej i miednicy

Proszę o interpretację wyników tk. Badanie jamy brzusznej i miednicy przed i po dożylnym podaniu środka kontrastowego(obrazowanie spiralne, przekroje poprzeczne uzupełnione rekonstrukcjami wielopłaszczyznowymi). W całej wątrobie widoczne są liczne hypodensyjne ogniska maksymalnej wielkości w przybliżeniu do około 3,2 cm odpowiadające rozsiewowi meta. W lewym nadnerczu guzek 1,5 cm. Na udzie po stronie lewej podskórnie skupisko miękkotkankowych guzków. zdiagnozowano guz odbytu 4 cm.

Witam , obraz wskazuje na rozsiany proces nowotworowy , konieczne podjęcie decyzji co do dalszego postępowania przez lekarza kierującego na badanie! zż