Zabieg nefrektomii lewostronnej przezotrzewnowej
Witam. Moja mam miała ostatni wykonany zabieg nefrektomii lewestronnej przezotrzewnowej. Oczekujemy jeszcze na wyniki badania histopatologicznego. Rozpoznanie: C64 Guz nerki lewej T3aNxM1. Guz z przerzutami do płuc. Wynik badania TK: Na skanach obejmujących klatkę piersiową w obydwu płucach (w każdym kilka) stwierdza się rozsiane zmiany ogniskowe średnicy od 2 mm do 9 mm (największa średnica 9 mm, w segmencie 8 płuca lewego), mogących odpowiadać meta. Proszę o pomoc i radę.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Na czym polega odrzucenie przeszczepu?
Po transplantacji organu, może się zdarzyć, że organizm biorcy odrzuca przeszczep. Dlaczego tak się dzieje? Na czym to polega? Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej na ten temat.
Jakiej pomocy oczekuje Pani ode mnie przez internet???!!! Niestety , nie posiadłem jeszcze umiejętności leczenia na odległość! Z Pani opisu wynika , że Mama ma zaawansowany/rozsiany proces nowotworowy!!! Szczegóły proszę omawiać z onkologami prowadzącymi! zż
Lek. Zbigniew Ĺťurawski
Szanowna Pani - dobry ośrodek i radiochemioterapia.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski chirurg ogólny, onkologiczny gastrologiczny, proktolog, Kraków