Wyliczenie dni płodnych i starania się o dziecko

Witam, mam 25 lat. Jestem szczęśliwą mamą po rozwodzie. Mam problem, otóż chciałabym się dowiedzieć, kiedy mam dni płodne. Moje cykle są nieregularne. Ostatnią miesiączkę miałam 9-13 października. Później w miesiącu listopadzie dostałam 12-17. Pytanie brzmi: kiedy mam dni płodne. Otóż staram się o dziecko, współżyję tylko od piątku do niedzieli każdego miesiąca. Nawet w ten długi weekend od 31-5 listopada. Teraz znów 17,18. Kiedy mam dni płodne? Proszę o pomoc.

Witam, poprzedni Pani cykl trwał 34 dni. Na podstawie jednego cyklu niemożliwe jest ustalenie dni płodnych. Do przybliżonego ich wyliczenia wskazana jest ocena ostatnich 12 cykli. Bierzemy pod uwagę najdłuższy i najkrótszy cykl. Gdyby Pani cykle były regularne i trwały zawsze 34 dni, dni płodne przypadają na 14-23 dzień cyklu.W ostatnim czasie przypadałyby one na 22.10-31.10 oraz 25.11-3.12. Pozdrawiam