Wyłuszczenie mięśniaka macicy a starania o dziecko

Witam jestem po operaci wyluszceznia mięśniaka macicy mam niereguralny trzon macicy i mięśniaka małego 5mm po 6ms mielismy starac się o dziecko bo owuluje normalnie 4ms już się staramy i nic czuje ze nie zajde w ciaze normalnie lekarka mówi ze ciężko bendzie ale może sa jakies inne sposoby żeby zajść w ciaze

Piotr Pilarski

Ciężko się wypowiedzieć nie znając całej historii choroby. Są jeszcze metody wspomaganego rozrodu. Sugeruję zgłoszenie się do takiej kliniki na konsultację.

Pozdrawiam.