Wyłuszczenie torbieli jajnika a drętwienie uda

Jestem 5 dni po laparoskopowym wyłuszczeniu torbieli jajnika lewego i koagulacji ognisk endometriozy. Od czasu zabiegu drętwieje mi prawe udo ( jego przednia część). Czy to jakieś powikłanie po zabiegu i czy z czasem wszystko wróci do normy?

Aleksander Ropielewski

Jest to jedno z możliwych powikłań wynikające z operacji w pobliżu gałęzi nerwu udowego zaopatrującego czucionwo opisaną przez Panią okolicę uda. Może być to powikłąnie przejściowe lub trwałe.