Wymioty i ospałość w trakcie miesiączki

witam w dniu wczorajszym zaczełam miesiaczkowac jak co miesiac , tym czasie wzielam 3 tabletki przeciwbolowe, wieczorem , raz wymiotowałm i wydalałm tylko wode , mam jadlowstret , jestem wykonczona , spiaca caly czas , oraz zanikla mi teraz miesiaczka ??

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli tak źle znosi Pani miesiączki proszę udać się do ginekologa w celu właćzenia leczenia zmniejszającego te dolegliwości.
Pozdrawiam