Wymioty po dwóch godzinach od przyjęcia tabletki Femodette a ryzyko ciąży

Witam .od kilku miesiecy biore Femodette ,przyjmuje je o godzinie 7 , ostatnio bylam na grillu i przyjelam 19 tabletke o 7 a o godzinie 9 zaczelam wymiotowac, poźniej czułam sie dobrze lecz nie przemyslałam ze tabletka mogła zostac wydalona. ok. godziny 5 rano uprawiałam stosunek, po czym o godz11 przypomnialam sobie o ewentualnym wydaleniu tabletki i przyjełam jedna z zapasowego blistra, i kontynuuje branie tabeltek ( bez 7 dniowej przerwy jak zaleca producent) czy ryzyko ciazy jest duze?

Lek. Tomasz Budlewski

Ryzyko jest raczej umiarkowane. Ale dokładnie nie da się tego przewidzieć.