Wymioty po posiłkach po operacji raka żołądka

Witam moja ciocia mniala w czerwcu wycięty cały żołądek z dwunastnica i trzustki z powodu raka żołądka 3stopnia lekarze zrobili żołądek z jelit ciocia długo leżała w szpitalu jedzenie dostawała dożylnie po2miesiacach jak wyszła do domu i zaczęła jeść mixowane jedzenie to często po jedzeniu jak i po przyjeciu tabletek wymiotuje zolcia juz minęło 5miesiecy ciocia jak schudła do40kg tak tyle wazy niemoze przybrać na wadze ani nie może zacząć hemioterapi lekarze mówią zebadania są ok szukamy pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza. Może konieczne jest wprowadzenie dodatkowej suplementacji pożywienia. Co dokładnie można określić tylko na podstawie badania lekarskiego. Proponuję udać się do onkologa.