Wymioty przy refluksie żołądka

Dzień dobry U mojego syna 3 lata temu zdiagnozowano refluks syn ma 16 lat od września wymiotuje z rana, chodzimy po lekarzach ale żadne leki nie pomagają syn schudł 10 kilo. Bardzo martwię się że to coś poważnego. Proszę o pomoc, może jakieś pokierowanie co dalej robić

Jeśli rano, to może być na tle nerwowym . Potrzebny jest bardzo dokładny wywiad - wszystko jest istotne - wyniki badań, leki, styl życia, co je itd. Może Pani opisać sytuację dokładnie: info@swiatdietetyki.pl, wtedy będę mogła się wypowiedzieć bardziej szczegółowo.