Wynik AFP w 16. tygodniu ciąży u 25-latki

Pisze pozniewaz jestem zaniepokojona moim wynikiem AFP.jESTEM W16 TYG CIAZY I WYSZŁO18,51 u/ML[<=5,80] jAK MAM TO ROZUMIEC ?

Witaminy w ciąży

Piotr Pilarski

Zapis jest nie czytelny. Nie wiem w jakich jednostkach podaje Pani te liczby IU/ml, kU/ml, U/ml?. Proszę skrupulatnie przepisać wynik.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.