Wynik BACC sutków u 34-latki

Witam. Miałam robiony BACC (USG) sutków.. Rozpoznanie kliniczne- guzek piersi lewej. 1. atrepki dojrzałej tkanki klinicznej. 2. nieliczne makrofagi. Bezpostaciowe, kwasochłonne masy. Co to oznacza???

Niestety wynik przepisano dość niepoprawnie, na pierwszy rzut oka nie wygląda źle, jednak z pewnością nie ma możliwości jednoznacznego wypowiedzenia się. W przypadkach konieczności diagnostyki guzów piersi zaleca się biopsję gruboigłową, mammotomiczną a nie cienkoigłową.