Wynik biopsji prawego sutka

Witam, otrzymałam wyniki biopsji i nie bardzo je rozumiem. Co oznacza "BACC prawego sutka "na godz. 3", obwodowo" oraz "strzępki tkanki łącznej i tłuszowej. Komórek atypowych nie znaleziono" ?

Witam , wynik omówi szczegółowo z pacjentką lekarz , który zlecił/wykonał biopsję! W każdym razie - bo o to chyba chodzi w pytaniu - nie znaleziono komórek nowotworowych!!! z.żurawski

Witam
Wynik biopsji cienkoigłowej (BACC) nie jest wymierny, należy wykonać biopsję gruboigłową/mammotomiczną celem weryfikacji zmiany.Zapraszam na konsultację i kwalifikację 600086240/501784896. Powyższy wynik: zdrowy gruczoł albo biopsja nietrafiona, w mojej ocenie wymaga weryfikacji.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski