Podejrzenie raka sutka

Podejrzenie raka Pageta sutka, o ile wyniki nie są niby jednoznacznie niepokojące (tak mówi lekarz) o tyle ciągle jestem odsyłana na powtórkę badań, i to czekanie i niepewność mnie dobija ... Gdyby było wszystko dobrze to chyba nie miałabym napisane w rozpoznaniu o tej chorobie. Czy oprócz biopsji cienkoiglowej, gruboiglowej z guza oraz pobrania szerokiego wycinka z brodawki sutka (bo takie badania przeszłam już dwukrotnie) czeka mnie coś jeszcze?

Rozpoznanie jest niepokojące i działanie lekarzy przy niepotwierdzeniu histopatologicznym prawidłowe. Należy uzbroić się w cierpliwość, gdyż lekarze próbują potwierdzić lub wykluczyć poważne rozpoznanie. Proszę zrozumieć, że to Pani choroba i problem, który ktoś stara się wykluczyć.

Witam, nie zamiescila Pani wyniku badan, które są niezbedne do pelnej oceny sytuacji. Ogólnie rzecz biorąc rozwawzylbym zrobienie MRI. Zapraszam na konsultację, postaram się coś sensownego Pani doradzić 600086240/501784896.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski