Co znaczy ten naciek niskozróżnicowanego raka gruczołowego?

Prosze o pomoc w odczytaniu wyników biopsji gruboiglowej piersi oraz BAC pachy. Wyniki BAG piersi: naciek niskozroznicowanego raka gruczolowego. Er:0% Pgr: 0%, Her-2(0)ujemny. Wyniki Bac pachy-" meta? "

Witam,
Dużo wyjaśniania i ważne są aspekty kliniczne. Proszę zgłosić się do chirurga onkologa, w razie pytań zapraszam na konsultację 600086240/501784896.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski