Jak postępować w przypadku małych guzków w piersiach?
Dzień dobry, mam 21 lat, w prawej piersi wyczułam guzek, wynik USG 13 mm, biopsja cienkoigłowa: łagodny rozrost gruczołowy. Jako 'lek' od onkologa dostałam krople homeopatyczne Mastodynon N do używania przez 4 miesiące. Moje dwie babcie miały raka piersi, chciałabym zapytać, czy homeopatia jest zgodna z etyką lekarską? Nie wierzę w magiczną pamięć wody, czuję się pozostawiona bez pomocy. Czy takie zmiany się wycina?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Czy rak piersi jest wyleczalny?
Witam,
Ostateczna decyzję podejmiemy po badaniu klinicznym. Powinno się zweryfikować obciążenie gemetyczne, obraz USG i wynik BAC. Zapraszam na konsultację 600086240/501784896 pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski