Jak postępować w przypadku małych guzków w piersiach?

Dzień dobry, mam 21 lat, w prawej piersi wyczułam guzek, wynik USG 13 mm, biopsja cienkoigłowa: łagodny rozrost gruczołowy. Jako 'lek' od onkologa dostałam krople homeopatyczne Mastodynon N do używania przez 4 miesiące. Moje dwie babcie miały raka piersi, chciałabym zapytać, czy homeopatia jest zgodna z etyką lekarską? Nie wierzę w magiczną pamięć wody, czuję się pozostawiona bez pomocy. Czy takie zmiany się wycina?

Witam,
Ostateczna decyzję podejmiemy po badaniu klinicznym. Powinno się zweryfikować obciążenie gemetyczne, obraz USG i wynik BAC. Zapraszam na konsultację 600086240/501784896 pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski