Wskazanie BAC w dołach pachowych, niepodejrzane węzły chłonne

24.11 miałam badanie mamograficzne przed świętami dostałam wynik - piersi prawej w miejscu -ogon Spencea jest guzek o średnicy 15 mm skala BIRADS O zrobiłam USG - w piersi prawej obwodowo w okolicy bieguna dolnego dołu pachowego prawego o wym 9x9x14mm sugeruje tu wskazanie BAC w dołach pachowych niepodejrzane węzły chłonne. w czerwcu miałam USG i lekarz nic nie zauważył. jestem przerażona. Mam skierowanie na dalszą diagnostykę, czy to rak piersi czy jest jakaś mała szansa że nie?

Witam , nie ma żadnego rozpoznania raka!!! - proszę nadal pozostawać pod opieką specjalisty i stosować się do jego zaleceń! z.żurawski

Witam,
Całokształt wskazuje że jest duża szansa że to nic groźnego aczkolwiek proszę nie bagatelizować sprawy i poddać się pogłębionej diagnostyce. W razie pytań zaparaszam na kosnultację 600086240/501784896.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski