Czy opis USG piersi może potwierdzić raka?

Proszę o odpowiedź na ile opis usg piersi wskazuje raka. Wstępnie prawie każdy objaw. Dalsza diagnostyka potrwa 2 tygodnie Czy z takiego opisu, wynika możliwość przerzutów? Fragmenty opisu usg: w lewej piersi na obszarze 3-3,5 cm widoczne zaburzenie architektoniki piersi z licznymi mikrozwapnieniami, bez widocznej masy guza. W dolnym piętrze lewego dołu pachowego widoczne pojedyncze hypoechogenne węzły chłonne z zachowaną zatoką wielkości do 5 mm.

Witam, należy Panią zbadać, a także pogłębić diagnostykę (mammografia?, pewnie biopsja gruboigowa) aby zweryfikować poniższy opis. Zapraszam na konsultację - Artvein 600086240/501784896.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski