Co znaczą te przerzuty w węzłach chłonnych?

Witam. Mam 29 lat i takie rozpoznanie raka: Rak piersi prawej cT3N3M0(przerzuty w wezlach chlonnych nadobojczykowych) Hist-par carcinoma invasionum NST. NHG3(3 3 2), ER (50-60%), IPR-(0-1% 3 ), Ki67 okolo 60-70%, Her2 , FISH BRAK AMPLOKACJI GENU HER2. OBECNIE PRZYJMUJE CHEMIE AC-P. Chcialabym wiedziec co oznaczaja te wyniki i jakie sa rokowania wyleczenia dla mnie ?

Witam
Za malo danych klinicznych aby sie wypowiedzieć.
Zapraszam na konsultację, odpowiem na Pani wszystkie pytania. 600086240/501784896
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski