Co znaczy ten powiększający się węzeł chłonny pod pachą?

Witam, mam 58 lat. Od około dwóch lat stale powieksza mi sie wezel chlonny pod prawą pachą. Jest już wielkosci orzecha włoskiego. Niebolacy, twardy. Skóra nad węzłem zmieniła sie ostatnio. Wygląda troche jak świeża blizna. Węzeł zaczął powiekszac sie jakies dwa miesiące po operacji kręgosłupa (usuniecie przepukliny C5 C6 i zalozenie implantu). Czy mam powody do niepokoju? Boje sie ze przerodzilo sie to w cos nowotworowego. Danka

Witam
Nalezy zorbic USG wezlow chlonnych pachowych a nastepnie BAC w chlonnego. Zapraszam na konsultacje. 600086240/501784896
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski