Jak odczytać wynik: guz w obojczyku, carcinomaductale infiltrativum?

Mama ma raka piersi z przerzutem do mięśnia obojczyka. Proszę o wytłumaczenie wyniku biopsji. 1.Guz w piersi-carcinoma ductale infiltrativum /NST? G-1 DCIS grade I typus crubriforme. 2. Guz w obojczyku- carcinomaductale infiltrativum?NST? G-2, ER:TS-8/8, PR TS-0/8, Ki67 ok 30%, Her2 /0/. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Rak przewodowy naciekowy końieczna konsultacja i konsylium onkologiczne