Co oznacza USG zmiany B4c?

CB/Usg zmiany B4C: H17/17828/1/1. Wynik mikroskopowy biopsji: Carcinoma invasivum(NST) provisional Grade 2 (3 3 1) wg Nottingham et carcinoma ductale in situ (DCIS nG2,comedo necrosis) mammae. Katgoria B5b. Ocena receptorów: ER: 0%, PGR: 0%, HER2: 1 , Ki-67: 10%. Bardzo proszę o ocenę wyników!

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u onkoloGa i określenie możliwości terapeutycznych w zależności od obrazu klinicznego