Co oznacza wynik badania piersi i biopsji?

Utkanie gruczołu piersiowego z obecnością licznych makrofagów piankowatych Obraz może sugerować martwicę tkanki tłuszczowej. Utkania atypowego nie znaleziono Taki wynik otrzymałam z biopsji gruboigłowej - co to znaczy? Pozdrawiam serdecznie Bożena Kolczewska

Witam, może to być np stan po zabiegu operacyjnym lub urazie. Nic niepkojącego. W razie wątpliwości zapraszam na konsultację - zweyfikujemy zmianę pod USG. 600086240/501784896.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski