Wynik badań krwi 8-latka

Witam właśnie odebrałam synka 8 latka wyniki i chciałabym się dowiedzieć co oznaczają zaznaczone pozycje.NEU1.83K-ul NEU%34.60%N LYM%47.20%L EOS%8.17%E HCT 36.10% MPV 10.80fL OB 8 Bardzo proszę mi napisać.

Witam! Na wstępie muszę zaznaczyć, iż wyniki badań dziecka zawsze powinny być interpretowane w kontekście prezentowanych objawów klinicznych, dlatego powinna Pani bezwzględnie zgłosić się z dzieckiem do pediatry. Przedstawione odchylenia od normy najprawdopodobniej są wynikiem przebytej infekcji wirusowej.