Wynik badań morfologicznych

Witam, Jestem 24-letnią studentką i właśnie otrzymałam wyniki badań morfologicznych. Proszę o interpretację parametrów, które wykraczają poza normę, tj. limfocyty 3,73 (1,00-3,00); 43,9% (20-40%) oraz żelazo 36 (50-170), hemoglobina w normie. Zrobiłam to badanie, ponieważ poprzednie również przyniosło podobne wyniki. Nigdy nie miałam problemu z żelazem, nie zmieniałam diety a lekko podwyższone limfocyty które utrzymują się już pół roku również mnie niepokoją. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu i przeanalizwoaniu wyników bedzie można coś więcej powiedzieć.