Wynik badania 2 tygodnie po zabiegu łyżeczkowania

Witam 2tyg temu przeszłam zabieg łyźeczkowania mam pyt co oznacza "fragmenty elementów zarodkowych i kosztów łożyskowych ze zwyrodnieniem wodniczkowym kosztów, nadmiernych rozrostów komórek trofoblastycznych nie stwierdza się.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, ważny jest powód wykonywania zabiegu i Pani historia choroby. Zalecam wizytę u lekarza ginekologa wykonującego zabieg. Pozdrawiam