Wynik badania b HCG i brak miesiączki

Witam, 13dni po stosunku zrobiłam beta hcg i mam wynik 0,38. Okres spóźnia mi się 2tydzien (ogólnie to mam problemy z nim i zażywam bromergon) oraz mam takie kłucie w lewej stronie brzucha tak nisko,jakby jajnik. Co to oznacza czy badanie świadczy, że nie jestem w ciąży?

Piotr Pilarski

Tak, taki wynik wyklucza z bardzo dużym prawdopodobieństwem ciążę.

Pozdrawiam.