Wynik poziomu b-HCG a ciąża
Witam, w dniu wczorajszym mialam robione badanie na obecnosc ciazy beta HCG. Wynik wyszedl 5,18 ml. Mialam rowniez robione USG i nic na nim nie wyszlo. Zatem mam pytanie czy majac wynik beta HCG 5,18 ml moge byc we wczesnej ciazy?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
wynik powyżej 25 oznacza ciążę. Pomiędzy 5 a 25 jest wynikiem wątpliwy. Natomiast poniżej 5 świadczy przeciwko ciąży. Proszę powtórzyć badanie za 2 tygodnie. Możliwe, że to początek ciąży.
Pozdrawiam