Wynik poziomu b-HCG a ciąża

Witam, w dniu wczorajszym mialam robione badanie na obecnosc ciazy beta HCG. Wynik wyszedl 5,18 ml. Mialam rowniez robione USG i nic na nim nie wyszlo. Zatem mam pytanie czy majac wynik beta HCG 5,18 ml moge byc we wczesnej ciazy?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

wynik powyżej 25 oznacza ciążę. Pomiędzy 5 a 25 jest wynikiem wątpliwy. Natomiast poniżej 5 świadczy przeciwko ciąży. Proszę powtórzyć badanie za 2 tygodnie. Możliwe, że to początek ciąży.

Pozdrawiam