Wynik badania BACC tarczycy i podejrzenie raka brodawkowatego

Witam, bardzo proszę wytłumaczyć mi ''BACC tarczycy-Rozmaz bogatokomórkowy. W krwisto-koloidowej treści widoczne są liczne płaty komórek nabłonkowych tworzące struktury brodawkowatopodobne z licznymi wpukleniami''bruzdami'' błon jądrowych oraz nieliczne komórki wielojądrowe w tle. Brak pseudoinkluzji. Obraz mikroskopowy nasuwa poważne podejrzenie raka brodawkowatego tarczycy.. Kategoria 5/6

Kluczowe jest ostatnie zdanie opisu sugerujące poważne podejrzenia raka brodawkowatego tarczycy!!! Konieczna pilna konsultacja u lekarza , który zlecił/wykonał badanie!!! zż