Wynik badania bHCG a długość trwania ciąży
witam, zrobiłam test na HCG wynik wyszedł troszkę ponad 13 tysięcy,ostatnia miesiączka skończyła się 2 września,w który mogę być tygodniu ciąży?Gdyż zaczęłam wynik interpretować na 14 tc,ale fizycznie jest to niemożliwe.Proszę o odpowiedź.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Niestety nie podała Pani wyniku. Nie jest zatem możliwa interpretacja.