Badanie bHCG i stan po poronieniu

Witam z mężem kochałam się bez zabezpieczenia 10 września. Bardzo boli mnie macica i lewy jajnik, szczególnie jak chodzę. Mam brak apetytu i poranne mdłości. czuję się bardzo słaba. Co chwile siusiam. Parę dni temu robiłam test ciążowy wyszedł negatywnie, dziś beta hcg wyszła 2. Dodam że do miesiączki mam jeszcze 8dni, mam nie regularne cykle. Czy to może być ciąża? Czy raczej na tym etapie mogę ją wykluczyć? Trzy miesiące temu poroniłam, to była ciąża pozamaciczna. ostatnia miesiączka 25sierpn

Piotr Pilarski

Aby test ciążowy był wiarygodny należy go wykonać 14 dni po stosunku. Proszę go powtórzyć.

Pozdrawiam.