czy wynik bHCG wskazują na ciążę?

Witam , robiłam test ciążowy 2 tygodnie temu wyszedł pozytywny ale bardzo blada kreska. Za dwa dni dostałam okres spóźniony o 4dni tj 13.04 obfite przez 2 dni a reszta to plamienie ciemno brązowe nie ustąpiło do dzisiaj. 22.04 zrobiłam beta hcg wyszło 257,4 , dzisiaj tj. 24.04 powtórzyłam i wyszło 407,3. Czy to może być ciaza pozamaciczna ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Niekoniecznie pozamaciczna, może to być normalna ciąża, krwawienia w ciąży także się zdarzają. Sugeruję wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam