Wynik bHCG a ryzyko ciąży pozamacicznej

Dzien dobry. około tyg temu poczułam silne skurcze i ból lewego jajnika na drugi dzień udałam się do lekarza, lekarz zrobił mi test ciążowy który wyszedł pozytywny, zostałam skierowana do szpitala z podejrzeniami ciąży pozamacicznej, poronienia. w szpitalu zrobiono mi badania krwi i wzięto wymazy zrobiono mi również test hcg miałam jakieś 33 ''punkty'' da dni później powtórzono badanie i miałam tylko 41 ''punktów' czy dalej to może oznaczać poronienie w ten piątek znowu mam mieć robione hcg .

Witaminy w ciąży

Aleksander Ropielewski

Tak, może to oznaczać poronienie ponieważ wzrost beta hcg nie był istotny.