Czy ból piersi i senność oznacza ciążę?

Witam, Ostatnio mam cykle 32 dniowe, ostatnia miesiączkę miałam 05.12, owulacje miałam ok 21-22.12. Staram się z mężem o dziecko. Od kilku dni jestem senna odczuwam zmęczenie, bolą mnie piersi, mam mniejszy apetyt. Zrobiłam wczoraj tj. 29.12 (6dni przed spodziewna miesiączka) test domowy z moczu i wyszedł negatywny, poszłam do diagnostyki i zrobiłam beta hcg z krwi i także wyszedł negatywny <0,1. Czy jest szansa ze jestem w ciąży? Kiedy wynik testu z krwi będzie wiarygodny?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać do ginekologa. powyższe dane niestety raczej nie świadczą o ciąży