Wynik badania bioptatu fragmentu przewodu pokarmowego

Wycinek antrum w badanym bioptacie drobny, polipowaty fragment śluzówki z cechami zapalenia przewlekłego stopnia średniego, o małej ogniskowo średniej aktywności. Ogniskowo w podscielisku zwiększona ilość tkanki łącznej kolagenowej i cechy przekrwienia . W pojedynczych gruczolowych nieliczne liczne bakterie h pylori czy musze brać antybiotyk na te bakterie pytam temu bo stosuje teraz silny antybiotyk przez20dni i zle się po nim.czuje?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak konieczne jest zastosowanie odpowiedniego leczenia. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.