Wynik badania echa serca 27-latka

Witam. Zrobiłem badanie echo serca dostałem wynik czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy dobrze wyszło? Podaje wynik. lewa komora 48mm,lewy przedsionek 36mm,aorta 23mm,mięsień IVS 11mm,ściana tylna 10mm, prawa komora 25 mm,prawy przedsionek 34 mm, masa mięśnia lewej komory LVM 212 G. Zastawka mitralna E/A 1,2 E/E 6. Proszę o odpowiedż. Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wynik badania nie powinien budzić Pańskiego niepokoju, jest prawidłowy. Pozdrawiam