Wynik badania EEG 52-letniej osoby do analizy

Bardzo prosze o wytłumaczenie wyniku badania (W sierpniu 2014r miałam klipsowanego tętniaka tętnicy szyjnej) OPIS BADANIA EEG; Rejestruje się w odprowadzeniach ciemieniowo-skroniowych rozsiane dość liczne fale theta 6-7Hz o zaostrzonym rysunku oraz fale ostre o amplitudzie do 120uV i fale ostre z następową falą theta 5-6Hz z tendencją do napadowości okresowo z przewagą po stronie prawej . Z góry dziekuje pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru

Badanie EEG jest badaniem dodatkowym i zawsze!!!! interpretuje się w oparciu o zgłaszane objawy, dolegliwości i wynik badania pacjenta.
Zdarza się , że u osób zdrowych wynik badania jest nieprawidłowy a u osób chorujących na padaczkę wynik jest prawidłowy.