Interpretacja badania mózgu u 49-letniej kobiety

na tle prawidłowego ruytmu podstawowego rejestruje się liczne fale theta w odprowadzeniach czołowo-centralno-skroniowych z przewagą zmian po stronie prawej.Rz wzrokowa zaznaczona. Hw nie zmienia opisu. Proszę o interpretację.

Mogę zacytować opis EEG:
na tle prawidłowego ruytmu podstawowego rejestruje się liczne fale theta w odprowadzeniach czołowo-centralno-skroniowych z przewagą zmian po stronie prawej.Rz wzrokowa zaznaczona. Hw nie zmienia opisu.

Niewielkie zmiany w EEG, bez cech napadowości

Zależy jakie ma Pani problemy neurologiczne i jakie inne schorzenia...