Co oznacza wynik EEG u 34-letniej kobiety?

Proszę o interpretację wyniku eeg pod względem zaburzeń koncentracji, uwagi i pamięci. Dominuje czynność fal alfa o przewadze rytmu 10-11 hz i amplitudzie do 60-80 uV. W przedniej części mózgu widoczne są fale beta. Rejestruje się nieliczne rozsiane fale theta 6-7 hz o amplitudzie rytmu podstawowego. Rz zaznaczona, hw i fs bez wpływu na zapis

EEG z opisu w granicach normy! " Dominuje czynność fal alfa o przewadze rytmu 10-11 hz i amplitudzie do 60-80 uV. W przedniej części mózgu widoczne są fale beta. Rejestruje się nieliczne rozsiane fale theta 6-7 hz o amplitudzie rytmu podstawowego. Rz zaznaczona, hw i fs bez wpływu na zapis " .
Do mówienia z Lekarzami leczącymi!! Ważny stan Pacjenta, objawy kliniczne , inne schorzenia, stosowane leczenie . Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, badanie, ocena stanu ogólnego, nastroju, trybu życia, omówienie wyników badań i dotychczasowego leczenia. Pozdrawiam i zapraszam