Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy z moich wyników EEG coś wynika?

Bardzo proszę o interpretacje wyników eeg. W zapisie dominuje czynność fal alfa o przewadze rytmu 9-10 Hz i amplitudzie do 35 uV. W przedniej części mózgu widoczne są fale beta. Rejestruje się sporadycznie krótkie uogólnione serie fal wolnych delta 3 Hz i theta 4-7 Hz. Zaznaczona przewaga zmian w okoilicach przednich mózgu. Rz- zaznaczona Hw- hiperwentylacja wyraźnie nasila zmiany Fs-bez wpływu na zapis powód wykonania badania: problemy z gałką oczną, z połączeniem w głowie obrazu i napadami lękowymi. Czy z tego co powyżej coś wynika ? pozdrawiam :)
MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

OPIS EEG , do interpretacji klinicznej, po pełnej konsultacji neurologicznej!
Z opisu : niewielkie zmiany' Opisane zaburzenia nerwicowe lękowe!
" EEG: interpretacje wyników eeg. W zapisie dominuje czynność fal alfa o przewadze rytmu 9-10 Hz i amplitudzie do 35 uV. W przedniej części mózgu widoczne są fale beta. Rejestruje się sporadycznie krótkie uogólnione serie fal wolnych delta 3 Hz i theta 4-7 Hz. Zaznaczona przewaga zmian w okoilicach przednich mózgu. Rz- zaznaczona Hw- hiperwentylacja wyraźnie nasila zmiany Fs-bez wpływu na zapis " Jak ocena psychologiczna, wywiad, stresy etc: powód wykonania badania: problemy z gałką oczną, z połączeniem w głowie obrazu i napadami lękowymi."
Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną!

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy