Wynik badania gastroskopii i niestrawione resztki pokarmów w kale

Wynik gastroskopii: Przełyk, położenie linii Z, wpust, dno, trzon żołądka bez zmian. Część przedodźwiernikowa o przekrwionej, "brukowanej" błonie śluzowej. Odźwiernik opuszka i część pozaopuszkowa dwunastnicy bez zmian. Ściany elastyczne. Treść żołądkowa wodojasna. Test ureazowy ujemny. W gastroskopii z przed 2 lat stwierdzone cechy przepukliny rozworu przełykowego. Od 1,5 miesiąca przyjmuję Emanerę 40, środki osłonowe, stosuję dietę, schudłem 8 kg. mam niestrawione stolce i nadal boli brzuch.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, wynik gastroskopii wskazuje na cechy zapalenia żołądka, jednakże pozostały opis wskazuje na brak jakichkolwiek objawów. Pozdrawiam.