Interpretacja wyniku badania przełyku

Proszę o interpretację wyniku badania: "Przelyk- linia Z wyraznie nieregularna z dwiema nadzerkami dl. 2-3 mm, bez innych zmian, wpust na wprost i w inwersji prawidlowy, żołądek- dno prawidłowe, ściany elastyczne, jeziorko wodojasne, błona śluzowa trzonu i atrium wyraźnie przekrwiona, zaczerwieniona z kilkoma drobnymi nadżerkami w części przedodźwiernikowej. Odźwiernik ziejący. Dwunastnica- opuszka miejscami przekrwiona, zaczerwieniona,czesc zaopuszkowa w normie, test ureazowy- ujemny

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na stan zapalny. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza Gastroenterologa