Smużaste zmiany zapalne wzdłuż fałdów, wpust ziejący

Witam:-) Oto moje wyniki z badania gastroskopii Przełyk-w dolnym odcinku smużaste zmiany zapalne wzdłuż fałdów,wpust ziejący. Żołądek o elastycznych ścianach,trzon w normie.Dno w inwersji-przepuklina rozworu przełykowego przepony.W okolicy przedodźwiernikowej śluzówka zaczerwieniona.Odźwiernik prawidłowy. Dwunastnica policzka i cześć zaopuszkowa w normie. Test ureazowy dodatni. Jak mam to rozumieć?????

Renata GrzechociĹska

Występuje zakażenie H.pylori i przepuklina około przełykowa. Proszę udać się do lekarza rodzinnego w celu włączenia odpowiedniego postępowania.